• Witam na mojej stronie!

Kochani Uczniowie!

Witam Was serdecznie na mojej stronie. Co jakiś czas będę umieszczała w zakładkach propozycje różnych aktywności. Mam nadzieję, że każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie. Pamiętajcie, że liczy się jakość, a nie ilość wink. Pracujcie na miarę swoich możliwości i pamiętajcie o odpoczynku. Jeżeli czegoś nie wiecie, to chętnie Wam to wyjaśnię za pośrednictwem e-maila lub Librusa. Wszystkie prace gromadźcie w jednym miejscu ( pudełku, teczce). Chętnie je obejrzę po powrocie do szkoły. Wiem, że jesteście bardzo kreatywni, a Wasze głowy są kopalniami pomysłów, dlatego działajcie, badajcie, odkrywajcie to wszystko, co Was zaciekawi. Dzielcie się tym z innymi uczniami i ze mną.

Pozdrawiam Was serdecznie

Pani Ewelina smiley