• ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE KOLOROWE SKARPETKI NIE DO PARY”

Z okazji nadchodzącego Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa Przedszkole przy ZSP w Stawigudzie ogłasza konkurs plastyczny pod tytułem:

„KOLOROWE SKARPETKI NIE DO PARY”

• Dla kogo? Dla dzieci uczęszczających do Przedszkola przy ZSP w Stawigudzie.
        • Co trzeba zrobić? Pracę plastyczną pt. „Kolorowe skarpetki nie do pary” dowolną techniką. Format nie większy niż A4.
        • Do kiedy? Na prace czekamy do 15.03.2024 r.
        • Gdzie? Dzieła dzieci należy dostarczyć do wychowawców grup.
        • Dlaczego skarpetka? Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z osobami z Zespołem Downa.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

• Szlachetna Paczka

• Zbiórka na Tomaryny